Havrano Vişne Sirkesi - 1
  • Havrano Vişne Sirkesi - 1
Havrano Vişne Sirkesi - 1

Havrano Vişne Sirkesi

₺50,00
Vergi dahil

Mevsiminde çok sevilen ve tüketilen meyvelerden vişne ve kirazı sirke olarak değerlendirmek, bu doğal iksir ile her mevsim sağlığınıza sağlık, güzelliğinize güzellik katmak demektir.

Ürünleriniz 24 saat içinde kargoda Mağazamıdan gelip alabilirsiniz  Belirlenen teslimat bölgelerine 30 dakika içersin de teslimat  Tüm ödemelerimiz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır  Whatsapp ürün danışma hattı
Stokta yok


Adet

Vişne ve kiraz sirkelerinin, keskin bir tadı ve keskin bir kokusu yoktur.  Her türlü yemeklerde ve tatlılarda miktarları ayarlanarak rahatlıkla kullanılabilir. 
Lezzetiyle  farklılık kazandırır.


Sapları meyvesinden, çekirdeği hepsinden değerli, meyvelerinin tüm özlerini içinde barındıran vişne ve kirazın sirkesi, meyvesinden çok daha yararlıdır. Doğal fermantasyon ile meyve özlerinin tüm özellikleri sirkeye taşınır. Vişne ve kiraz sirkeleri; cilt güzelliği, selülit problemlerinin giderilmesi gibi yararları ile  özellikle kadınlar için son derece önemli, sofralarınızın sağlıklı lezzetlerindendir.


Ağrılara son

Vişne- Kiraz sirkesi doğal ağrı kesici olarak son derece faydalıdır. Ayrıca romatizmal rahatsızlıklar ve ağrılarına iyi gelir.  Vişne- kiraz sirkeli su ile bacaklarınıza düzenli olarak masaj yaparak uygulandığında, selülitlerinizde büyük oranda azalma olacaktır. 

 

Kulağınıza küpe olsun

Vişne- kiraz sirkesi  mükemmel bir cilt ve saç bakım ürünüdür. İçerdiği A, C ve B1 vitaminleri sayesinde,  cildinizde ve saçlarınızda fark edilir bir canlanma sağlar.
Tırnaklar için son derece besleyici özelliği vardır.

 

Göz önünde olsun

İçeriğindeki bol miktarda A vitamini, göz sağlığı için son derece olumlu etki sağlar. Bu nedenle vişne-kiraz sirkelerini sürekli kullanmak faydalıdır.

 

İştah açar

Vişne- kiraz sirkesi, içerdiği B1 vitamini sayesinde  iştahsız olan çocuklarda olumlu etkilere sahiptir.

  • Antioksidandır
  • Beta karoten  zenginidir
  • Bedeni güçlendirir
  • Zindelik verir
  • Bakteri ve mantar oluşumunu önler
  • İdrar yollarını temizler
  • A-C-E  vitaminleri içerir
  • Güçlü aroması ile  sofralara lezzet katar

Bu ürün kanun gereği taksitli olarak satılamamaktadır. Kredi kartınızdan taksitsiz olarak ödeyebilirsiniz.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password