Şiraz Demirhindi Şerbeti 1000 Ml - 1
  • Şiraz Demirhindi Şerbeti 1000 Ml - 1
Şiraz Demirhindi Şerbeti 1000 Ml - 1

Şiraz Demirhindi Şerbeti 1000 Ml

₺29,00
Vergi dahil

Osmanlı Mutfağının 600 yıllık en önemli ve en bilinen şerbeti. Hindistan’da yetişen Demirhindi ağacının meyvelerinden oluşuyor püf noktası 38 çeşit baharat karışımı, Osmanlı Mutfağı’nın kaybolmaya yüz tutan 600 yıllık şerbet kültürünü gerçek ve orijinal tarifleriyle yaşatmaya çalışıyoruz.

Ürünleriniz 24 saat içinde kargoda Mağazamıdan gelip alabilirsiniz  Belirlenen teslimat bölgelerine 30 dakika içersin de teslimat  Tüm ödemelerimiz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır  Whatsapp ürün danışma hattı
Stokta yok


Adet

Osmanlı Mutfağının 600 yıllık en önemli ve en bilinen şerbeti. Hindistan’da yetişen Demirhindi ağacının meyvelerinden oluşuyor püf noktası 38 çeşit baharat karışımı, Osmanlı Mutfağı’nın kaybolmaya yüz tutan 600 yıllık şerbet kültürünü gerçek ve orijinal tarifleriyle yaşatmaya çalışıyoruz. Demirhindi Şerbetinin faydaları saymakla bitmez en önemlisi Kan yapıyor, enerji veriyor, bağırsakları çalıştırıyor… Hamile bayanlar ve Bebeklerde içebilir. Günün her saatinde istediğiniz kadar içebilirsiniz hiç bir yan etkisi yoktur.


Bu ürün kanun gereği taksitli olarak satılamamaktadır. Kredi kartınızdan taksitsiz olarak ödeyebilirsiniz.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password