Bal Kervanı Maşukiye Kartepe Yöresi Kestane Balı 850 G - 1
  • Bal Kervanı Maşukiye Kartepe Yöresi Kestane Balı 850 G - 1
Bal Kervanı Maşukiye Kartepe Yöresi Kestane Balı 850 G - 1

Bal Kervanı Maşukiye Kartepe Yöresi Kestane Balı 850 G

₺550,00
Vergi dahil

Bal Kervanı Maşukiye Kartepe Yöresi Kestane Balı 850 G

Ürünleriniz 24 saat içinde kargoda Mağazamıdan gelip alabilirsiniz  Belirlenen teslimat bölgelerine 30 dakika içersin de teslimat  Tüm ödemelerimiz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır  Whatsapp ürün danışma hattı
Stok var


Adet

Arıların, kestane ağaçlarının çiçek özlerini toplamasıyla oluşur. Koyu ve acımsı bir tadı vardır. İyileştirici ve mikroplara karşı koruyucu özellikleri ile bilinmektedir. Antibiyotiklere dayanıklı bakterilerin vücudumuzdan temizlenmesine büyük katkı sağladığı kanıtlanmıştır. A vitamini, protein, nişasta, kalsiyum, fosfor yönünden çok zengindir.  Enerji verici özelliği nedeniyle gelişme çağındaki çocuklara ve sporculara tavsiye edilir. Kestane balı mineral içeriği, son derece güçlü antioksidan özellikleri ve güçlü antibakteriyel özellikleri sayesinde, kanserden, güneşin ultraviyole ışınlarından, kirli havanın neden olduğu zehirlenmelerden ve gıdalardaki tarım ilaçlarının zararlı etkilerinden vücudumuzu korur.

Cilt hastalıkları, kırışıklık gibi birçok yaşa bağlı hastalıklar ve sağlık sorunları riskini azaltır. Kestane balı; üst solunum yolu hastalıklarına, astım, ses kısıklığı, öksürük, bronşit, boğaz ağrısına iyi gelir. Sadece iç hastalıkları değil, aynı zamanda dış yaraların iyileştirilmesinde, yanık tedavisinde ve ülser tedavisinde de kullanılır. Mide yanmasına, bağırsaklara iyi gelir. İshal, karın ağrısı, kabızlığa faydalıdır. Kan dolaşımını düzenler, kılcal damarları güçlendirir, varis tedavisinde kullanılır. Karaciğer için faydalıdır. Sinirlilik, uykusuzluk tedavisi için önerilir.


Bu ürün kanun gereği taksitli olarak satılamamaktadır. Kredi kartınızdan taksitsiz olarak ödeyebilirsiniz.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password