Kristal Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke DG - 3
  • Kristal Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke DG - 3
  • Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke DG - 1
  • Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke DG - 2
Kristal Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke DG - 3
  • Kristal Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke DG - 3
  • Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke DG - 1
  • Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke DG - 2

Kristal Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke DG

₺1.750,00
Vergi dahil

Soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiştir. Dolgun güçlü bir lezzete sahiptir. Serbest yağ asitliği oleik asit cinsinden %0,8’in altındadır. Tüm yemeklerinizde kullanabilir, özellikle soğuk yemeklerinize, soslarınıza ve salatalarınıza lezzet katabilirsiniz.

Ürünleriniz 24 saat içinde kargoda Mağazamıdan gelip alabilirsiniz  Belirlenen teslimat bölgelerine 30 dakika içersin de teslimat  Tüm ödemelerimiz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır  Whatsapp ürün danışma hattı
Stok var


Adet

Soğuk sıkım yöntemi ile üretilmiş, doğal natürel sızma zeytinyağıdırSerbest yağ asitliği oleik asit cinsinden %0,8’in altındadır. Dilde ve boğazda hissedilen acılık ve yakıcılık ile birlikte dolgun güçlü bir lezzete sahiptir. Kristal Yağları’nın uzman ekibi tarafından duyusal ve kimyasal testlere tabi tutularak titizlikle kontrol edilmiştir. Tüm yemeklerinizde kullanabilir, özellikle soğuk yemeklerinize, soslarınıza ve salatalarınıza lezzet katabilirsiniz. Çiğ olarak tüketilmesi tavsiye edilir. Izgara balık, salata, haşlanmış sebze ve taze ya da haşlanmış yöresel otlar gibi Akdeniz diyetine uygun besinlerin üzerine dökmek suretiyle doğrudan kullanılabilir. Zeytinyağının doğal özelliklerini koruyan, çevreye dost, geri dönüşümlü 5000 ml (5 litre) kaliteli teneke ambalaj içinde el değmeden doldurulmuş ve satışa sunulmuştur. Ambalajın hacim ve kare prizma biçimindeki özelliğinden dolayı mutfağınızda rahatlıkla kullanabilir, güvenli ve kolay açılır kapanır kapağı ile zeytinyağının nefasetini koruyabilirsiniz. Zeytinyağınızı her zaman serin ve rutubetsiz ortamda saklayınız ve güneş ışığından koruyunuz.


Bu ürün kanun gereği taksitli olarak satılamamaktadır. Kredi kartınızdan taksitsiz olarak ödeyebilirsiniz.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password