Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke - 1
  • Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke - 1
  • Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke - 2
Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke - 1
  • Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke - 1
  • Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke - 2

Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt

₺275,00
Vergi dahil

Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke

Ürünleriniz 24 saat içinde kargoda Mağazamıdan gelip alabilirsiniz  Belirlenen teslimat bölgelerine 30 dakika içersin de teslimat  Tüm ödemelerimiz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır  Whatsapp ürün danışma hattı
Stoktaki son ürünler


Adet

A, E, D, K yağda eriyen vitaminler ve minerallerin zengin bir kaynağı olan ayçiçek yağı, toksin maddeleri vücuttan uzaklaştırarak vücudun hastalıklara karşı mücadelesini destekliyor. Lezzetli ve hoş aromasının yanı sıra hafif ve doğal tadı ile kızartmalarda et ve sebze yemeklerinde sıklıkla kullanılıyor.

Yemek yapımında en sık kullanılan yağların başını çeken ayçiçek yağı, zengin vitamin ve mineral içeriğinin yanı sıra yüksek kalori içeriği ile de dikkatleri üzerine topluyor. Çorbadan salatalara, et yemeklerinden tatlılara kadar her yemekte kullanılıyor ve lezzeti ile damaklarda kalıcı tat bırakıyor. Büyüme ve gelişme çağındaki çocukların kemik gelişimi, sinir sistemi ve beyin gelişiminde önemli bir rolü olan ürün, sağlığa faydaları ile de tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Hamur işlerinde kabarmayı sağlayıcı kimyasal yapısından dolayı tercih edilen yağ, ayrıca bayatlamayı da geciktirerek kek, kurabiye, pasta ve böreklerin raf ömrünü uzatıyor. Ayçiçek yağı kullanarak sağlıklı ve besleyici öğünler hazırlayabilir, kendiniz ve aileniz için lezzetli ve tadına doyulmayan yemekler yaratabilirsiniz.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ürünü satın almış

Kargo şirketi Daha Dikkatli olmalı

Ürün başarılı bir şekilde kargolanmıs ancak kargoda ufak defarmasyonlar olmustur.

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Bu ürün kanun gereği taksitli olarak satılamamaktadır. Kredi kartınızdan taksitsiz olarak ödeyebilirsiniz.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password