TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, havale yolu ile yapılan ödemelerde siparişe ait havale tutarının, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise ilgili banka onayının alınmasını müteakiben 2 ila 3 iş günü içerisinde işleme alınarak kargoya verilir.  Şayet ödeme adımında “Mağazadan Teslim Alacağım” seçeneğini tıklayarak siparişinizi verdiyseniz, siparişinizi Kocaeli Kartepe mağazamızdan bizzat kendiniz gelerek teslim alabilirsiniz. Bu hizmetimiz sadece Kocaeli Kartepe mağazamız için geçerlidir. Detaylı bilgi için MAĞAZADAN TESLİM sayfamızı inceleyebilirsiniz. Siparişiniz kargo şirketi aracılığı ile teslim edilecekse teslimat adresinin Kocaeli’ye olan uzaklığına göre kargo şirketi 2-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Siparişinizin teslimat işlemleri ile ilgili olarak tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından www.memleketgurme.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

www.memleketgurme.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma olanağı tanır. Ender de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenebilir. Ödemesini yaptığınız bir ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise talebiniz ve bilginiz doğrultusunda ilgili ürünün tutarı ya tarafınıza iade edilir ya da ürün stoklara girdiği zaman tarafınıza gönderilir.

Ürün tutarının iadesi söz konusu ise, iade tutarı 5 iş günü içerisinde ilgili banka hesabınıza veya kredi kartınıza yönlendirilir. Kredi kartına yönlendirilen iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade tutarı alıcıya nakit olarak yapılmaz.

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password